Kemer Dekorasyon

Ev dekorasyonunda daha yumuşak ve estetik bir görünüm için kemer dekorasyon ürünleri kullanılır. Kıvrımlı hatlar düz ve köşeli hatlara nazaran eve daha estetik bir görünüm verir. Dekorasyonda yumuşak esintiler istenildiğinde sık sık başvurulan bu yöntemin uygulanması kolay ve fiyat olarak ta uygun olması tercih sebebi olmuştur.

Evinizde ya da ofisinizde şık ve estetik bir görünüm istiyorsanız bize danışın, kemer dekorasyonu ve diğer dekorasyon seçeneklerimizle çözümler sunuyoruz. Özel, hızlı ve kaliteli imal edilmiş olan dekor ürünlerimizi müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibimizle hizmetinize sunuyoruz.

Kemerler uygulandığı alanlarda kendini hemen belli eder ve şık bir görünüm kazandırırlar, kapı, pencere, koridor ve bölme duvarlarda uygulanabilirler. Kemer dekorasyonu yapılan koridorlarda perspektif genişler, ev hiç bitmeyecek gibi görünür. Bölme duvarlara ya da birleştirilen odalarda kullanıldığında ise adeta bir fotoğraf çerçevesi gibi bulunduğu yere görünüm kazandırır. Duvar örmeden iki odayı birbirinden keskin hatlarla ayırabilir ve arka görüntüyü çerçeveleştirir.